Aerosalón v Paříži

Největší výstava letecké techniky na světě

Paris Air Show se v roce 2015 uskuteční v termínu od 15.6. do 21.6. 2015 a pokud se jí chcete zúčastnit, je nejjednodušší si zakoupit poznávací zájezd na Aerosalon v Paříži.

Aerosalón Paříž; Zdroj: parisdigest.com

Air show se koná pro veřejnost od pátku 19.6. do neděle 21.6.2015 a jednodenní vstupenka vás vyjde jen na 14 euro. Vstupenku vám můžete dopředu zajistit, v poznávacím zájezdu je již zahrnuta v ceně.

Akce se pořádá na letiště Le Bourget, 16 kilometrů od Paříže, na cestě k letišti Charlese de Gaulla. Na toto letiště se dostanete nejjednodušeji taxíkem – Aeroport Paris Le Bourget, zdarma bude k dispozici kyvadlová doprava z letiště Charles de Gaulle, stanice metra Le Bourget RER B.

Jak bylo řečeno, využitím poznávacího zájezdu na aerosalon v Paříži dostanete v balíčku autobusovou dopravu z ČR, 3 noci v hotelu se snídaní, jednodenní vstup na aerosalon a průvodce po celou dobu zájezdu.

Zájezd je 5 denní, návštěva aerosalónu je v plánu druhý den zájezdu, ale je možné využít k návštěvě i den třetí den, místo prohlídky památek v Paříži.

Podrobný popis zájezdu na Aerosalón v Paříži.

Více informací najdete na oficiálních stránkách letiště Le Bourget

Mohlo by vás zajímat...

  • Disneyland Paříž

    Pařížský Disneyland je jedna z největších atrakcí pro děti nejen ve Francii, ale v celé Evropě. Na ploše více než 600 hektarů naleznete přes 50 úžasných atrakcí, představení a přehlídek.
  • Orientační ceny v Paříži

    Paříž je krásné ale ne zrovna levné město. Ti, kdo se tam chystají, by proto rádi věděli, na jaké výdaje se mají připravit a kolik stojí nejběžnější věci.
  • Jak ušetřit v Paříži

    Francie obecně a Paříž zvlášť nepatří zrovna mezi nejlevnější destinace Evropy, a proto je vítaný každý způsob, jak ušetřit. Tím může být pořízení kupónu Paris Museum Pass.