Jak ušetřit v Paříži

s Paris Museum Pass

Paris Museum Pass. Zdroj: Paris Museum Pass

Francie obecně a Paříž zvlášť nepatří zrovna mezi nejlevnější destinace Evropy, a proto je vítaný každý způsob, jak ušetřit. Tím může být pořízení kupónu Paris Museum Pass.

Paris Museum Pass, můžete navštívit až 60 památek a muzeí Paříže a jejího okolí, a to bez omezení počtu návštěv a čekání ve frontách. Čím více míst navštívíte, tím více ušetříte.

Paris Museum Pass můžete zakoupit na 2, 4 či 6 dní. Ceny pro jednotlivé dny jsou 42, 56 a 69 Euro.

Před první návštěvou napíšete na zadní stranu kupónu datum a vaše jméno a příjmení, čímž jej aktivujete.

Kupón se dá koupit jak po internetu, tak na mnoha místech francouzské metropole – letištích Orly a Charles de Gaulle, v kioscích, turistických informacích a ve všech muzeích a památkách, kde platí včetně mimo pařížských.

Kupón platí v nejvýznamnějších památkách Paříže (např. Louvre, Vítězný oblouk, Notre-Dame, Panthéon a další) a Pařížského regionu (např. zámky ve Versailles a Fontaineblau). Výjimku předsatvuje Eiffelova věž, kam Paris Museum Pass neplatí.

Mohlo by vás zajímat...

  • Orientační ceny v Paříži

    Paříž je krásné ale ne zrovna levné město. Ti, kdo se tam chystají, by proto rádi věděli, na jaké výdaje se mají připravit a kolik stojí nejběžnější věci.
  • Nejlepší památky v Paříži

    V hlavním francouzském městě je takové množství slavných památek, že může být obtížné vybrat, do kterých se vypravit. Máte-li na prohlídku Paříže málo času, pak zvolte následující sedmičku.
  • Ceny vstupů do pařížských památek

    Ty z vás, kteří chtějí navštívit hlavní město Francie, bude jistě zajímat, jaké jsou ceny vstupů do nejvýznamnějších památek.